Formula prípravku premieňa všetky úrovne pleti a navracia jej mladistvejší vzhľad

Čo ak, úplne prvýkrát, dokáže pleťový prípravok kompenzovať vplyv menopauzy na starnutie?

26. 10. 2016

Laboratóriá Vichy, experti na zdravie pleti, zanalyzovali vplyv hormónov na pleť žien a prichádzajú ako prvé s Kompenzujúcim komplexom, ktorý potláča vplyv menopauzy na starnutie pleti. Formula prípravku premieňa všetky úrovne pleti a navracia jej mladistvejší vzhľad.

Počas menopauzy množstvo hormónov klesá a starnutie pleti sa zrýchľuje. V tejto súvislosti Vichy identifikovalo vplyv hormónu DHEA, ktorý je schopný ovplyvniť všetky aspekty mladistvejšieho vzhľadu. Unikátny komplex aktívnych látok, ktorý kompenzuje úbytok tohto hormónu v pleti, pôsobí na všetky prejavy spojené s hormonálnym starnutím.

Pro-Xylane ako zdroj pevnosti a hustoty pleti,  Hepes regeneruje bunky a premieňa drsný povrch pleti, Hydrovance pre dokonalú hydratáciu pleti a Hedione vyhladzuje pleť, dodáva jej komfort a pružnosť.

Klinické známky starnutia pleti sú potlačené, pleť sa zdá súdržnejšia, viac pružná, vyplnená, kontúry sú vyrysované, vzhľad pleti zjednotený a žiarivý.

Rad Neovadiol ponúka niekoľko krémov

Pokrokový remodelačný krém na normálnu až zmiešanú pleť ponúka jemnú a krémovú textúru. Ľahko sa rozotiera a dodáva pleti intenzívnu sviežosť, hebkosť a hĺbkovú hydratáciu. Biela mikroperleť rozjasňuje vzhľad pleti.
Pokrokový remodelačný krém na suchú pleť má príjemnú, jemnú a zároveň intenzívne hydratačnú textúru, ktorá dodáva pleti lipidy pre kompenzáciu jej suchosti. Bohatá textúra je nemastná a nelepí, vstrebáva sa do pleti a zanecháva ju ultrajemnú a bez lesku.

Pokrokové remodelačné sérum svieže ako gél a komfortné ako emulzia. Vďaka svojej ľahkej konzistencii sa už počas aplikácie vstrebáva do pleti a okamžite zanecháva pocit sviežosti. Nelepí a nezanecháva mastný finiš.  Pleť je hydratovaná a vďaka jemne zlatej mikroperleti rozjasnená.

Nočný krém - predĺžuje účinnosť denného krému i po celú noc vďaka novému nočnému krému Neovadiol. Nové ultrasvieže zloženie pomáha redukovať prejavy menopauzy v priebehu noci.

Špeciálny výber parfumácie ponúka aj unikátny zmyslový zážitok. Zelené a kvetinové nóty v kombinácii s jablkami a zeleným čajom s kosatcami a jazmínom kulminujú vo vyberanej vôni pižma a fialiek. 

Autor: PR článok, www.vichy.sk
Foto: thinkstockphotos.com